Düzce
Hafif Yağmurlu
26°C
Düzce
26°C
Hafif Yağmurlu
Cumartesi Açık
32°C
Pazar Açık
33°C
Pazartesi Az Bulutlu
30°C
Salı Az Bulutlu
29°C
Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde, Organ Bağış Haftası kapsamında stant açarak organ bağışını arttırabilmeyi ve organ bağışı hakkında farkındalık oluşturmayı amaçlıyor.
Farkındalık stantları ve çeşitli etkinlikler düzenleyen Organ ve Doku Bağış Koordinatörlüğü, bu yıl da Organ Bağış Haftası kapsamında Düzce Üniversitesi bünyesinde birçok faaliyete imza atacak. Bu kapsamda 3 Kasım 2023 tarihinde Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde açılacak stant ile halkı doğru bilgilendirmek ve bilinçlendirmek adına organ bağışının önemiyle ilgili bilgilendirici broşürler paylaşılarak, toplumsal bilincin oluşturulmasına katkı sağlanması hedefleniyor.