Düzce
Parçalı Bulutlu
32°C
Düzce
32°C
Parçalı Bulutlu
Pazar Açık
33°C
Pazartesi Az Bulutlu
30°C
Salı Az Bulutlu
29°C
Çarşamba Az Bulutlu
29°C
15 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonasını sporcularımız başarı ile tamamladı.
11-15 Ekim 2023 tarihleri arasında Çorum’da Hitit Üniversitesi 15 Temmuz Spor Kompleksi’nde yapılan 15 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası final müsabakaları ile sona erdi. Çorum’da yapılan 50 ilden yaklaşık 758 sporcunun katıldığı şampiyonaya Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Badminton Antrenörü Sercan Güzel eşliğinde katılan sporcularımızdan Arda Akbaş ve Yağız Kahveci çift erkekler kategorisinde ana tabloya kalma başarısı gösterdi.