Düzce
Hafif Yağmurlu
26°C
Düzce
26°C
Hafif Yağmurlu
Cumartesi Açık
32°C
Pazar Açık
33°C
Pazartesi Az Bulutlu
30°C
Salı Az Bulutlu
29°C
Mergiç mahallesi il özel idare şantiyesinde yapılan kahvaltı da geçmiş bayramlarını kutlayan İl Özel İdaresi genel sekreteri M.HAYRİ ŞEN ,akparti Milletvekili ERCAN ÖZTÜRK ve İl Genel Meclis Başkanı FAZLI KOÇ katılım sağladı.
9 günlük Kurban Bayramı sonrasında bayramlaşma törenleri tüm hızıyla devam ediyor. Düzce İl Özel İdare tarafından düzenlenen kahvaltı etkinliği ile bayramlama töreni gerçekleştirildi. Yapılan bayramlaşma Mergiç mahallesi İl Özel İdare şantiyesinde gerçekleştirildi. Törene Düzce AK Parti Milletvekili ERCAN ÖZTÜRK ve İl Genel Meclisi Başkanı FAZLI KOÇ, ÖZEL İDARE GENEL SEKRETERÎ M.HAYRİ ŞEN İl Özel İdare personel ile tek tek bayramlaştı personele çalışmalarında kolaylık gilediler.ve kahvaltı ile son buldu.