Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı anısına, Gölyaka Meslek Yüksekokulu kampüs alanında fidan dikimi etkinliği gerçekleştirildi. Gölyaka Orman İşletme Müdürlüğü ve Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu iş birliğiyle Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu personeli ve öğrencileri ile Gölyaka Orman İşletme Müdürlüğü personelinin katılımıyla düzenlenen etkinlikte 100 fidan toprakla buluşarak, hem Cumhuriyetimizin 100 yılı,...